باشگاه ورزشی نگار با هدف افزایش سلامتی، شادابی و نشاط در جامعه به خصوص مردم شهر یزد در مهرماه سال ۱۳۹۴ تاسیس گردید، باشگاه ورزشی نگار امیدوار است در آینده نه چندان دور بتواند علاوه بر خدمات رسانی ورزشی به همشهریان عزیز، در پرورش استعدادهای ورزشی در رشته تنیس نیز نقش مهمی را در استان ایفا کند. در صورت داشتن هرگونه پیشنهاد و یا انتقاد می توانید از بخش ارتباط با ما، با ما تماس حاصل فرمایید و یا می توانید از بخش های متنوع سایت دیدن نمایید.

خدمات قابل ارائه در در باشگاه ورزشی نگار

۱- رزرو سالن و استفاده از امکانات و محیط ورزشی سالن:
– سالن باشگاه در ۱۶ ساعت شبانه روز و در ۷ روز هفته حتی روزهای تعطیل قابل رزرو می باشد.
– هزینه رزرو سانس (یک ساعت) به مبلغ ۳.۵۰۰.۰۰۰ ریال (معادل سیصد و پنجاه هزار تومان) می باشد که می توانید از طریق سامانه رزرو نسبت به رزرو و مشاهده صورتحساب و پرداخت آن اقدام نمایید.

– در حال حاضر به دلیل تغییرات جدید امکانات باشگاه، می بایست قبل از استفاده از سانس رزرو شده از طریق حضور در باشگاه (حداقل ۳۰ دقیقه قبل از زمان رزرو شده) نسبت به اخذ کارت عضویت اقدام نمایید.

– محدودیت حضور افراد در یک سانس ۴ نفر می باشد و افراد مازاد مشمول پرداخت ورودیه می شوند که در محل سالن اخذ خواهد شد.

– افراد قبل از رزرو سانس باید به محدودیت های قانونی و شرعی توجه نمایند و در صورت رزرو سانس به صورت خانوادگی شناسنامه خود را برای احراز افراد محرم به همراه داشته باشند.

– رزرو و پرداخت هزینه سانس به منزله پذیرش قوانین باشگاه می باشد. لذا قبل از رزرو حتما «قوانین و مقررات باشگاه» را مطالعه نمایید.

۲- استفاده از امکانات آموزشی باشگاه:
شما می توانید از طریق مشاهده بخش بازیکنان و مربیان و تماس با یکی از مربیان باشگاه نسبت به هماهنگی لازم جهت دریافت آموزش های لازم برای این ورزش پر هیجان استفاده نمایید.

۳- شرکت در مسابقات ورزشی تنیس در ایران و معرفی و حمایت از بازیکنان حرفه ای

برای اطلاع از نحوه ثبت نام و شرکت در مسابقات ورزشی تنیس به اطلاعیه های مندرج در وب سایت یا محل  باشگاه توجه نمایید.